Koolielu 2017-2018 õa.

Jõulutöötoad
21.12.2017
21.dets toimusid koolis traditsiooniliselt jõulutöötoad. 1.-4.klass tegutsesid väikses majas ning ülejäänud suures.
Algklasside lastel oli võimalus teha võileibu 8.kl tüdrukute Arina ja Sabrina juhendamisel. Meisterdati ka erinevat jõuluatribuutikat: kuuski, niinest nukke, järjehoidjaid. Näputööle vahelduseks sai tantsida ja mängida ning puhkuseks vaadata jõuluteemalisi nukufilme.
Suuremad õpilased nuputasid usinasti, kuidas tangrame kokku panna, musitseerisid, vaatasid filmi ning kirjutasid loovjutte. Põnev oli varjuprofiilide joonistamine. Ei puudunud ka sportlik osa, mille viisid läbi Tallinna Ülikooli üliõpilased ja õppejõud.
Jõulud Kallavere Keskkoolis
Meie selleaastased jõulupeod olid toredad ja õnnestusid hästi! Pole ka ime- on ju meil nii tublid õpilased ja õpetajad!
Põhjalik ettevalmistamine pidudeks algas juba esmaspäeval, 18.detsembril, mil kooli juhtkond nagu üks mees võimlat kaunistas. Selleks kasutasime sel aastal valget katteloori, mis materjalina tegelikult hoopis aianduses kasutuses. Lisasime veel rohkelt jõulutulesid ning muidu nii kõle võimla muutus hubaseks ja pidulikuks.
19.detsembril toimus I-IV klasside jõulupidu, kontsert-etendus Jõulu TV. Tegemist oli telesaate-stiilis lavastatud kontserdiga, kus erinevate „saadete“ all esinesid kõik lastekollektiivid ja algklassid. Telesaadet juhtisid tublid näiteringi lapsed Merilis Moppel, Lilli Tulp, Marietta Liivak, Keili-Kirsika Sinimaa, Karl Šarikov ja Martin Umbleja. Esinesid mudilaskoor, II klassi ansambel, tantsuring, solistid Liis-Marii Lainevool ja Maare Vint, IV klassi tüdrukud võimlemiskavaga ning IV klassi rahvatantsurühm. Hästi toreda lauludest-luuletustest koosneva näidendiga Päkapikud jõulu eel astusid üles esimeste klasside õpilased. Igal klassil oligi telesaate valmimises oma pisikene roll, näiteks II a klass etendas ilmateadet, III klass aga meeleolukat punk-rokkbändi! Väga tore oli veel Karl Šarikovi etendatud Ženja Fokinii moesaade, kus muutumismängus osales IV klass. Jõulu TV lõpetas Jõuluvana külaskäik; kõik klassid esinesid nüüd omakorda Jõuluvanale ja lunastasid sel viisil oma kingikotid.
V-XII klasside jõulupidu toimus sel aastal ballistiilis. Peo eestvedajaks oli IX klass, kelle loovtööks balli korraldamine oligi! Jõuluballi planeerimine algas juba sügisel, mil arutasime kõik peokorraldusega toimuva mitmeid kordi läbi. Kujundasime plakati ja ja jaotasime laiali kutsed. Jagasime ülesanded, kes millise ülesande eest ballil vastutab. Ka klassikalisi tantse harjutati kehalise kasvatuse tundides juba novembrikuust.
20.detsembril oligi suur õhtu käes ning suur oli õpilaste imestus õhtul võimlasse astudes- viimane oli muutnud tõeliseks ballisaaliks, kust ei puudunud valged pukklauad, värvivalgus ja puhvet! Üllatus oli varuks ka õpetajatel, kes sisenesid ballisaali, riietatuna keskaegsetesse õukonnariietesse! Pidu algas täpselt kell kuus õhtujuhtide Karoliina Randsbergi ja Kariima Saeedi juhtimisel. Peagi saime nautida imeilusaid klassikalisi tantse tantsukooli Danceland tantsupaaridelt ning siis astus ette õhtu peaesineja- Maardu Gümnaasiumi bänd Five Degrees. Ehkki bänd koosneb noortest gümnasistidest, oli see igati tasemel ning peagi oli tantsupõrand rokkivaid õpetajaid täis! Tasapisi soojenesid ka teised ballikülalised, nii mõnigi julges proovida ka varemõpitud valssi ja rumbat.
Populaarseks atraktsioooniks oli fotosein, õieti valgetes õhupallidest koosnev kaar, mille taustal sai end jäädvustada. Avatud oli puhvet IX klassi omavalmistatud hõrgutistega. Oma kingikotid tulli lunastada ka ballikülalistel, kõik klassid esinesid mõne etteastega. Eriti meeldejäävad olid 6.klassi tüdrukute tantsunumber ning 7.klassi Mia Metsaotsa imeilus ja julge lauluetteaste! Nagu ühele tõelisele ballile kohane, valisime ka meie oma ballikuninga ja-kuninganna, publiku hääletusel said austavad nimetused omale Eliisa Carita Meikar IX klassist ja Jan Smirnov X klassist.
Järgmisel aastal pole jõulupeo teema üle peamurdmist- paljud olid ühte meelt, et jõuluball võiks Kallavere Keskkooli vanemate klasside jõuluürituseks jäädagi!
Päkaristsed
02.12.2017
Kallavere Keskkool tegi seda taas- korraldas kogukondliku kogupereürituse Päkaristsed ja seda juba kolmandat korda! Üritus toimus 2.detsembril ja hõlmas sel korral meie kooli spordihoone ja sellega külgnevad ruumid.
Sel korral olime paigutanud suurema osa tegevustest avatult messistiilis kooli spordisaali, kus toimusid erinevad töötoad ja esinemised.
Kõikidel külastajatel oli võimalus osaleda mitmetes käsitöötubades: valmistada kuulikesi kuusele, pühadekaarte või paberist pärgi. Samuti õpetati meisterdama helkureid ja jäätisepulkadest suupille. Meistritube juhendasid Kallavere Keskkooli õpetajad ning need olid osalejatele tasuta! Loomulikult kutsusime külla ka sõpru teistest Maardu koolidest. Nii osalesid üritusel Maardu Põhikool ja Maardu Gümnaasium, kelle tublide õpetajate juhendamisel sai valmistada 3D lumehelbeid ja origami-tähekesi. Kes oli usin, läks pärast koju terve sületäie omavalmistatud asjadega!
Hästi meeleolukas oli päkapiku postkontor, kus pesuehtne päkapikk- tegelikult meie kooli õpetaja Jaan- julgustas lapsi Jõuluvanale kirjutama ja luuletusi harjutama. Tublid said loomulikult ka suu magusaks.
Loomulikult ilmestasid üritust ka laste esinemised- mudilaskoor, solistid ja tantsurühmad. Üle mitme aasta oli Kallavere Keskkooli saalipõrandal võimalik taas eesti rahvariideid lehvimas näha, sest sellest õppeaastast on meil rahvatants lausa kooliprogrammis! Pidime kõik tõdema ,et küll on rahvariietes lapsed ilusad! Kingituse esinejate näol võttis endaga kaasa ka Maardu Põhikool- esinesid laululapsed ja tantsurühm Nežnost.
Kooli sööklas tegutses tegusate lapsevanemate eestvõtmisel Päkapuhvet, kus pakuti maailma kõige hõrgutavamaid emade omavalmistatud kooke! Teise korruse galeriisse olid end üles seadnud laadalised. Kallavere Kooli õpilasfirma pakkus omatehtud helkureid ja koogikesi kogudes toetusraha hoolitsuseta loomade heaks. Laadalt oli võimalik osta meelepärast Jõuluvana kingikotti- loomulikult käsitööd, kindaid-sokke-linikud, ehteid ja omavalmistatud jõulukaarte. Avatud oli fotonurk, kus kauni pühademeeleolus tausta ees sai iga pere soovi korral end fotografeerida lasta ning seda täiesti tasuta! Valminud pildifailid saadeti hiljem meilitsi. Vanu eesti rahva jõulukombeid tutvustas talulaste töötuba, kus meisterdati näiteks heinapepredest mehikesi, sai proovida vägikaikavedu ja teisi vanu lihtsaid talumänge.
Läbi kogu ürituse kestis loterii, iga pilet maksis 1 eurot, kuid võita oli võimalik palju hinnalisemaid auhindu! Hoolekogu abil toetasid omade auhindadega üritust paljud nimekad sponsorid: Pärli Keskus, Tallinna Sadam, Selver, Omniva jpt. Igal kolmveerandtunnil loosisime uue partii võitjaid. Kõik 100 loteriipiletit osteti külastajate poolt kiiresti ära ning teeniti seega 100 eurot. Lisaks kohviku müügiga teenis Päkaristsed sel aastal ligi 500 eurot! Saadud tulu läheb seemneks planeeritava õuesõppeklassi ehitusele, sest nimelt see on meie lastelt puudu.
Vot nii avasime meie Kallavere Keskkoolis oma pühadehooaja! Järgmistel jõuludel teeme Päkaristseid ilmtingimata uuesti!
Särav tantsijatar
24.11.2017
24.nov toimus Lindakivi Kultuurikeskuses VII Estraad- ja rahvaste tantsude festival. 8.kl neiu Karina Andrejeva saavutas II koha rahvaste tantsude kategoorias, esitades Street shaabi.
Paar nädalat tagasi esines ta edukalt tantsu- ja moefestivalil Balt Prix, kus teenis karika koos kõhutantsugrupiga Luxor.
Õnnitleme ning soovime rohkesti edukaid säravaid etteasteid!
Balti Sügis 2017
18.-19.11.2017
18.-19.nov toimus meie kooli saalis võimlemisklubi Tip-Top poolt korraldatud iluvõimlemisvõistlus "Balti sügis". Rahvusvahelisel võistlusel oli võistlejaid lisaks Eestile lausa 7 välisriigist.
On rõõm teatada, et pärast aastast vigastuspausi on edukalt võimlemisvaibal tagasi 6.kl tüdruk Nele-Liis Juhani! Ta saavutas võidu grupis 2005 B. Nele-Liis treenibki Tip-Top klubis Maardus.
Võistlusel osales ka 7.kl õpilane Medina Sabirova. Tema oli grupis 2004 B 7.kohal.
Soovime tüdrukutele edu ja tahtejõudu tegeleda nii raske spordialaga kui iluvõimlemine!
Harjumaa 2017. a koolidevaheline rahvastepalli meistrivõistlus
2017
HARJUMAA 2017. a KOOLIDEVAHELISTEL RAHVASTEPALLI MEISTRIVÕISTLUSTEL osalesid Kallavere Keskkooli 4.-5. klasside tütarlapsed ja poeglapsed. Tütarlapsed saavutasid 25 kooli hulgas 17. koha, võistkond mängis järgmises koosseisus: Maare Vint, Sannaalidia Kumm, Merilis Moppel, Marietta Liivak, Elli Tulp, Anna Vakher, Mia Mikiver ja Gerit Reidak.
Poeglapsed saavutasid 29 kooli hulgas 19. koha. Võistkonnas mängisid: Marko Adamson, Kevin Lusti, Karl Šarikov, Kristiar Papstel, Robert Paulus, Kirill Mihhailov, Artur Agu ja Andi Metsaots.
Edu meile!
Euroopa tipus
3.-5.11.2017
3.-5.nov 2017 toimusid Poolas Euroopa Karikavõistlused allveeujumises juunioridele. Meie kooli 7.kl tüdruk Valeria Tkatśuk saavutas omaealiste Euroopa noorte hulgas 100m distantsil 5.koha ning 200m distantsil 4.koha.
Valeria treenib aastaid Maardu Allveeujumise Klubis. Pildil on ta koos oma treenerite Maksim Merkuriga ja Jelena Smirnovaga.
Õnnitleme ning soovime edu järgnevatel võistlustel!
Reis Sankt-Peterburgi
21.-23.10.2017
21.-23.okt viis õpetaja Aleksandra Kadinets jällegi õpilasi Peterburi ekskursioonile. Seekord olid kaasas 6.-8. ja 11.klassi õpilased.
Esmalt külastati Lomonossovi linna. Seejärel sõideti läbi merealuse tunneli Kroonlinna, mis on Lydia Koidula viimane elupaik. Linnas tutvuti võimsa bütsantliku Merekirikuga ja merekindlusega.
Peterburis külastati losse ja muuseume, pikem ekskursioon oli Peeter-Pauli kindluses. Soovijad tutvusid maailma kõige sügavama metrooga. Öösel jalutati Neeva kaldapealsel ning nauditi kaunist vaadet jõele, valgustatud sildadele ja hoonetele. Samas sai jälgida öist sildade ülestõstmist.
Kool tänab õpetaja Aleksandrat korralduse eest ning loodab järgmisel korral jälle uusi huvilisi!
Meil jälle Euroopa meister!
20.-22.10.2017
20.-22.okt toimusid Poolas Euroopa meistrivõistlused sumos. U14 vanuseklassi 45kg raskuste poiste hulgas tunnistati kogu Euroopa parimaks Robert Mhitarjan 7.klassist! Tõsi, kehakuju järgi ei anna noormees mingil viisil sumomaadleja mõõtu välja.
Tavapäraselt treenib Robert maadlusklubis Aberg kreeka-rooma maadlust. Just sel alal saavutas ta 1.koha meie koolis toimunud Abergi mälestusvõistlustel. Maadluse meie kooli tooja ja Roberti treener on Tanel Renter.
Oleme väga uhked Roberti saavutuste üle! Kiidame ja õnnitleme noormeest ning tema treenerit!
Maardu spordipäev
19.10.2017
Seekord võtsid Maardu koolid mõõtu jalgpallis. 19.oktoobril mängisid 3.-12.kl poisid Maardu staadionil ja spordihoones.
Kõige tublimad olid gümnaasiumi poisid, kes saavutasid I koha. 3., 4. ja 5.klassi poisid saavutasid III koha. Kõik said suu magusaks ja olid rahul.
Tüdrukud mängisid meie kooli võimlas võrkpalli õpetaja Karin Pärteli juhendamisel. Nemad ei võistelnud.
Viimsi Rannarahva Muuseumis
19.10.2017
19.okt käis 3.klass Viimsi Rannarahva Muuseumis vaatamas etendust „Kaks päeva maal“. Etendus rääkis humoorikas võtmes sellest, kuidas perekond on sunnitud paariks päevaks jätma oma argiaskeldused ja nutiseadmed linnas ning minema maale. Alguses suurt võõristust tekitanud maaelu ja -tööd muutusid peagi hoopis huvitavaks ning pere mõistis, et väga oluline on leida aega ka teineteise jaoks. Otsustati ka linnas suhelda silmast-silma, mitte ainult nutivahendite kaudu, ning käia värsket õhku hingamas.
Tõeline lõbu just nimelt värskes õhus alles algas peale etendust. Muuseumi õuealal oli võimalik ronida puude otsa ja ehitada ojale tammi ning käia väikses kalapaadis.
Enne näitemängu läbiti kogu muuseum. Populaarseimateks olid hüljese topis ning mängutuba, kus võis riietuda mereteemaliselt ja käia laeval. Kuna välja oli kuulutatud ihaldusväärse auhinnaga selfikonkurss, siis tehti palju selfisid põnevates kohtades.
„Kirju vaip“
18.10.2017
18. oktoobril oli 1.-3.kl lastel võimalus minna ajas tagasi 100 aastat. Õpetaja Tiina Sinimaa eestvedamisel toimus üritus „Kirju vaip“. Rohkete kirjude vaipadega ja muu ajakohase atribuutikaga oli aula muudetud suureks talutoaks.
Lastele tutvustati talutöid ja kombeid; õpetati vanu laule, tantse ja mänge, milles muidugi osaleda sai. Kõige põnevam oli lastele ise või tegemine ning pärast selle söömine leivaga. Paljud tõdesid, et omavalmistatud või oli imehea!
Lisaks õpetajatele juhtisid perelastena üritust Aleksandra ja Ramil 3.klassist. Suur tänu neile ning õp Tiinale, Marele ja Ave-Mariale suure ettevalmistuse eest!
Programmeerimispäev Tabasalus
17.10.2017
17.okt korraldas Tabasalu kool 2.-3.kl õpilastele ürituse „Programmeerin ise!“. Juhedajate käe all oli võimalik õppida programmeerimist ning toimus ka väike võistlus. Väiksele robotile tuli programmeerida käsklused ning siis pidid robotid selle tee läbima kiiruse peale.
Meie kooli esindasid 2.klassist Raiko ja Mattias ning 3.klassist Kris-Martin ja Rico. Poiste sõnul oli päev väga põnev ning andis uusi oskusi!
Spordipäev „Reipalt koolipinki“
06.10.2017
6.oktoobril toimus meie kooli spordipäev. Päev algas kogu koolipere ühise soojendusvõimlemisega, mille viis läbi õp Killu Tiigimäe 8.kl tüdrukute Nastja ja Karina abiga. Seejärel startisid teatejooksud, kus osalesid kõik klassi õpilased. Pärast jagati aeg õpilaste arvuga. Oma 9-liikmelise võistkonna olid välja pannud ka õpetajad. Sportlikku eeskuju nii joostes kui võimeldes andis kooli direktor Veigo Juuse.
5.-12.klassi õpilased jäid staadionile mõõtu võtma 60 või 100 meetri jooksus, kaugushüppes ning korvpalli vabavisetes.
1.-4.klass suundusid peale teatejookse Maardu parkmetsa. 1.klass kui kõige väiksemad metsasügavustesse ei sukeldunud, vaid tegid oma lõbusad võistlused metsaserval. 2.-4.klass jooksid metsarajal 100 meetrit. 3.-4.klass läbisid 3-kilomeetrise matkaraja, mille katkestasid erinevad võistlusalad. Takistusjooksul tuli ületada või läbida looduslikke takistusi. Teises punktis visati käbidega täpsust. Lõpuks toimus köievedu nelja segavõistkonna vahel.
Lisaks oli aega metsapadrikus aaret otsida, puude otsas turnida ning loodust vaadelda. Värske õhk tekitas suure isu, nii et kaasapandud toidumoon kadus kiiresti kõhtu. Lapsed naasesid rõõmsatena kooli juurde.
Päeva lõpetas koolipere ühiselt autasustamistega.
Projekt õpetajatele „Ühiselt teel“
Koolipõhise koolimeeskonna õpiüritus „Ühiselt teel“, mis koosnes neljast etapist, on jõudnud lõpusirgele. Õpetajad tegid palju kaardistamis- ja arendustööd Eismal, Koljunukis, Laulasmaal ja oma koolis. Mõttesuunda aitasid hoida järgmised pidepunktid: mis vajab KKK muutmist, et veel paremini edasi liikuda; mida ootan järgmistelt õppeaastatelt ja mida saan ise selleks teha, et ootused täituksid; kuidas tõhustada koostööd erinevate huvigruppide vahel; kus me oleme ja kuhu me läheme jne. Meile esinesid ka Tiina Kallavus ja Heidi Uustalu, kes omavad väga suurt kogemuste pagasit haridusvaldkonnas.
Oli üks pikk ja väga konstruktiivne projekt! Tänud meie toetajatele!
Maardu sügisjooks
30.09.2017
Selle aasta Maardu sügisjooksul 30. septembril võistlesid ka mõned meie kooli tublid jooksjad.
1 km distantsil saavutas 11-12a tüdrukute hulgas 3.koha Caroly Nigul.
3 km distantsil saavutas 16-18a poiste hulgas 2.koha Daniil Petrov.
Eriti tubli oli 7.kl tüdruk Valeria Tkatśuk, kes jooksis koos 16-18-aastastega 3 km ning saavutas 2.koha.
Jooksjaid oli paljudest teistestki klassidest, eriti väikseid. Kool tunnustab kõiki, kes oma rõõmuks laupäevase hommikupooliku jooksurajal veetsid!

Septembrikuu üritused Kallavere Keskkoolis
Ehkki koolis on põhitegevus ikka õppimine, mahub koolipäeva ka palju muud huvitavat ja harivat! Kohe septembri alguses toimus klassides uueks õppeaastaks õpilasesinduse liikmete valimine, seejärel kohe aga uue koosseisu koosolekud. Mõeldi tulevikuplaanidele: milliseid üritusi soovitakse koolis näha, kuidas õpilased ise aidata saavad, esitati mõtteid, kuidas kool õdusamaks muuta.
Eesti Vabariik 100 juubeliaasta ei jää ka meie koolist kõrvale. Septembris toimus avaüritusena Lasteteater Lepatriinu etendus algklassidele „Eile, täna, homme“. Lõbus etendus keskendus vabariigi sünnipäevale läbi vanaisa sünnipäeva ning naljakaid sekeldusi jagus kogu etenduse ajaks! Vanema kooliastme koolialguse pidu toimus aga 22.septembril, mil aula muutus päris ehtsaks diskosaaliks! 6.klass korraldas kohvikut, kus vastavalt Eesti Toidu kuule septembrile pakuti kodust pirnimahla, õunapirukaid ja kamakreemi. Kallavere Keskkooli 5., 6. ja 7.klass osalevad sel aastal ülevabariigilises Maanteeameti korraldatud projektis „Vii teeületus uuele levelile“. Klassijuhatajatundides anti projekti kohta teavet, korraldati viktoriin ja jagati teemakohast „nänni“. Projekt päädis aga koolilähedaste ülekäiguradade markeerimisega sõnadega „Peatu, vaata, veendu“. Markeerimiseks vajalikud žabloonid ja spetsiaalne spreivärv anti kaasa Maanteeameti poolt. Noorte poolt markeeriti koolilähedased ülekäigurajad Noorte ja Keemikute tänaval. Septembrikuu lõpetasime aga rahvusvahelisele muusikapäevale pühendatud kontserdiga Luikede järv, mis toimus Maardu Vaba Aja Keskuses. Imeline kuulsa balleti teemadel loodud klaverikontsert oli ilmestatud kaunite piltidega ning jutustusega. Klaveril mängis pianist Diana Liiv.

Rebaste ristimine
22.09.2017
Kallavere Keskoolis toimus rebaste ristimine 22.09.2017, see oli reedene päev. Alustasime 10.klassi ristimist nende nägude värvimise, riietamise ja muna andmisega, andsime ka pürgikotid, mida nad pidid kasutama koolikottide asemel. Igaüks sai endale nime, mille järgi neid hüüti terve päev.
Peale esimest tundi sättisime nad meie ette põlvili, et nad saaksid vande anda jumalatele. Vandes lubasid nad õppida hoolega, jumalale maiustusi tuua ja kükitada jumalat nähes. Vande kinnituseks pidid nad tantsima tibutantsu ja laulma Justin Bieberi laulu “Baby”. Sellejärel lasime neil süüa jumalate poolt valmistatud toitu. Kes ei söönud, said karistuseks suure raske ENEkese.
Teiseks vahetunniks olime rebastele mõelnud välja mängu, kus nad pidid oma kehaga õhupalli katki tegema.
Kolmandaks vahetunniks panime rebased vett täis ämbrist käteta banaani kätte saama ja selle samal moel avama. Neljas vahetund, finaaliks lasime neil kõigil õue minna koos munaga, mis me neile päeva alguses andsime ja palusime see omale vastu pead katki lüüa. Lõpetuseks sai iga tubli rebane diplomi ja sellega olid kümnendikud gümnaasiumisse vastu võetud.

Karro Virola, 11.klass

Edukas lauluduo
17.09.2017
17. septembril toimus Lindakivi Kultuurikeskuses II rahvusvaheline konkurss "Golden Talents 2017". Meie kooli õed Maria ja Aleksandra Griśakova saavutasid kuni 9-aastaste tüdrukute duettide seas II koha. Tüdrukud harjutavad laulustuudios Nupukesed Tallinnas.
Õnnitleme!

1.septembri koolialguse aktus
01.09.2017
Meie koolialguse aktus oli hoogne ja heatujuline –alustas ju meie koolis kaks esimest klassi! Nagu traditsiooniks saanud, jalutasid värsked koolijütsid aulasse vanemate klasside õpilaste käekõrval. Esimeste klasside klassijuhatajateks on Tiina Sinimaa (1.a) ja Ene Kaupmees (1.b). Kummaski klassis alustas 16 õpilast. 1.klassi õpilased said aktusel kooli poolt õpilaspäeviku ja aabitsa koos direktori sooja käepigistusega.
1.septembri puhul tervitasid kooliperet Maardu linnapea, abilinnapea ja volikogu esimees. Tutvustati sellest õppeaastast alustavaid uusi õpetajaid: 1.b klassijuhataja Ene Kaupmees, Margit Künnap, kes on matemaatikaõpetaja ja 5.klassi klassijuhataja, kunsti- ja inglise keele õpetaja ja 7.klassi klassijuhataja Gerli Rapper, emakeele ja kirjanduse õpetaja Katrin Kuusk, kehalise kasvatuse õpetajad Karin Pärtel ja Ott Ander Valge. Koolil on ka uus sekretär, kes alustas tööd juba suvel- Siiri Sõstar.
Kahe lauluga suvise laulupeo repertuaarist esines aktusel mudilaskoor, luuletust lugesid Kristiar Papsel ja Helina Ohtla. Aktuse lõpetas õpetajate ansambel hoogsa „Buratino lauluga“, mis oli õpetajate tervitus kõigile meie kooli õpilastele. HEAD UUT KOOLIAASTAT!

Avalik kalender