Vilistlased

Hea Kallavere Keskkooli vilistlane! 5 aastat on kiirelt möödunud ja käes on aeg kokku tulla! Teavitame rõõmsalt, et kohtume 16.05.2020 Kallavere koolimajas!

Pidu saab alguse traditsioonilise võrkpallivõistlusega hommikul kell 10:00 kooli võimlas.
Kell 15:00 avatakse uksed ja algab registreerimine ning piletite müük neile, kel eelmüügist pilet ostmata jäi. Müügil ka kooli juubelimeened ja värske almanahh. Avatud näitus ja klassiruumide uksed – tule ja meenuta vanu aegu ning vaata kuidas näeb kool välja nüüd!
Kontsert algab kell 17:00 aulas, kus läbi ajaloo jõutakse tänase koolini. Meenutame ja täname õpetajaid. Nautida saab Loo Kammerkoori ja praeguse Kallavere koolipere esinemist ning sellele järgneb suur ühislaulmine! Tantsuks-lauluks elav muusika! Õhtu hilisematel tundidel DJ!
Kooli õuel avatud söögikoht, kus keelt kasta ja keha kinnitada.
Koolimaja 2.korrusel avatud kogu peo vältel Lounge – ala, kus mõnusalt klassikaaslastega muljetada: muusika, hubane istumispaik ja kokteilibaar Butterfly Lounge baarmanidelt.
Mälestusi peost aitab jäädvustada Fotostop - kus saab taaselustada klassipilte, pilte oma õpetajaga või kooliaegse silmarõõmuga!

Piletid müügil soodushinnaga 10 EUR kuni 10.04.2020, alates 11.04.2020 on pileti hind 15 EUR. 10.05 piletite eelmüük lõppeb - ürituse päeval kohapeal on pileti hind 20 EUR.
Pileti tagab ülekanne KALLAVERE KOOLI VILISTLASED MTÜ arvele EE312200221073310250. Selgitusse palume märkida oma nime ja kooli tuleku aasta.
Samuti toimub peole eelregistreerumine ka kooli kantseleis.