Õpetajad

Meie kooli õpetajad
Jrk. Õpetaja Õppeaine E-post
1. Jelena Allas Inglise keel jelena.allas@kallavere.ee
2. Aleksandra Novaševskaja Lapsehoolduspuhkusel aleksandra.kadinets@kallavere.ee
3. Jaan Kaupmees Õppejuhi KT jaan.kaupmees@kallavere.ee
4. Gerli Rapper Inglise keel ja kunstiõpetus gerli.rapper@kallavere.ee
5. Maarika Lepik Matemaatika õpetaja maarika.lepik@kallavere.ee
6. Inga Korts- Laur Saksa keel inga.korts-laur@kallavere.ee
7. Mai Laksberg Lapsehoolduspuhkusel mai.laksberg@kallavere.ee
8. Viive Loov Muusika viive.loov@kallavere.ee
9. Margit Künnap matemaatika õpetaja margit.kunnap@kallavere.ee
10. Ivar Käsper Matemaatika ivar.kasper@kallavere.ee
11. Diana Krahe Klassiõpetaja diana.krahe@kallavere.ee
12. Meelis Merilai Tehnoloogiaõpetus meelis.merilai@kallavere.ee
13. Eeva Mesi Klassiõpetaja eeva.mesi@kallavere.ee
14. Katrin Kuusk Eesti keel ja kirjandus katrin.kuusk@kallavere.ee
15. Tiina Sinimaa Klassiõpetaja tiina.sinimaa@kallavere.ee
16. Kerli Vallmann Bioloogia, geograafia ja keemia kerli.vallmann@kallavere.ee
17. Kadri Aarik Käsitöö, kodundus kadri.aarik@kallavere.ee
18. Killu Kaareste Lapsehoolduspuhkusel killu.kaareste@kallavere.ee
19. Rauno Talussaar Füüsika rauno.talussaar@kallavere.ee
20. Alla Nikitina Vene keel alla.nikitina@kallavere.ee
21. Sianda Siiman Klassiõpetaja sianda.siiman@kallavere.ee
22. Eveli Kalev Abiõpetaja
23. Toomas Känd Kehaline kasvatus toomas.kand@kallavere.ee
24. Karel Vähi Kehaline kasvatus karel.vahi@kallavere.ee

Avalik kalender