Õpetajad

Meie kooli õpetajad
Jrk. Õpetaja Õppeaine E-post
1. Jelena Allas Inglise keel jelena.allas@kallavere.ee
2. Aleksandra Kadinets Vene keel aleksandra.kadinets@kallavere.ee
3. Jaan Kaupmees Loodus, ajalugu ja ühiskond jaan.kaupmees@kallavere.ee
4. Ene Kaupmees Klassiõpetaja ene.kaupmees@kallavere.ee
5. Gerli Rapper Inglise keel ja kunstiõpetus gerli.rapper@kallavere.ee
6. Maarika Lepik Matemaatika maarika.lepik@kallavere.ee
7. Inga Korts- Laur Saksa keel inga.korts-laur@kallavere.ee
8. Mai Laksberg Lapsehoolduspuhkusel mai.laksberg@kallavere.ee
9. Viive Loov Muusika viive.loov@kallavere.ee
10. Margit Künnap matemaatika õpetaja margit.kunnap@kallavere.ee
11. Ellen Loopere Abiõpetaja ellen.loopere@kallavere.ee
12. Diana Krahe Klassiõpetaja diana.krahe@kallavere.ee
13. Meelis Merilai Tehnoloogiaõpetus meelis.merilai@kallavere.ee
14. Eeva Mesi Klassiõpetaja eeva.mesi@kallavere.ee
15. Karin Pärtel Kehaline kasvatus karin.partel@kallavere.ee
16. Katrin Kuusk Eesti keel ja kirjandus katrin.kuusk@kallavere.ee
17. Tiina Sinimaa Klassiõpetaja tiina.sinimaa@kallavere.ee
18. Veronica Kaupmees Klassiõpetaja veronica.kaupmees@kallavere.ee
19. Kerli Vallmann Bioloogia, geograafia ja keemia kerli.vallmann@kallavere.ee
20. Raina Vilkes Õppejuht, klassiõpetaja oppejuht@kallavere.ee
21. Kadri Aarik Käsitöö, kodundus kadri.aarik@kallavere.ee
22. Killu Tiigimäe Kehaline kasvatus killu.tiigimae@kallavere.ee
23. Rauno Talussaar Füüsika rauno.talussaar@kallavere.ee
24. Annika Agu-Aasrand Eesti keel, psühholoogia annika.agu-aasrand@kallavere.ee
25. Veigo Juuse Kehaline kasvatus
26. Toomas Känd Kehaline kasvatus

Avalik kalender