Õpetajad

Jrk. Õpetaja Õppeaine E-post
1. Jelena Allas Inglise keel jelena.allas@kallavere.ee
2. Aleksandra Kadinets Vene keel aleksandra.kadinets@kallavere.ee
3. Jaan Kaupmees Loodus, ajalugu ja ühiskond jaan.kaupmees@kallavere.ee
4. Ene Kaupmees Klassiõpetaja ene.kaupmees@kallavere.ee
5. Gerli Rapper Inglise keel ja kunstiõpetus gerli.rapper@kallavere.ee
6. Maarika Lepik Matemaatika maarika.lepik@kallavere.ee
7. Inga Korts- Laur Saksa keel inga.korts-laur@kallavere.ee
8. Mai Laksberg Lapsehoolduspuhkusel mai.laksberg@kallavere.ee
9. Katri Plooman Kehaline kasvatus katri.plooman@kallavere.ee
10. Viive Loov Muusika viive.loov@kallavere.ee
11. Margit Künnap matemaatika õpetaja margit.kunnap@kallavere.ee
12. Ellen Loopere Abiõpetaja ellen.loopere@kallavere.ee
13. Kristina Matejuk Klassiõpetaja kristina.matejuk@kallavere.ee
14. Meelis Merilai Tehnoloogiaõpetus meelis.merilai@kallavere.ee
15. Eeva Mesi Klassiõpetaja eeva.mesi@kallavere.ee
16. Karin Pärtel Kehaline kasvatus karin.partel@kallavere.ee
17. Katrin Kuusk Eesti keel ja kirjandus katrin.kuusk@kallavere.ee
18. Tiina Sinimaa Abiõpetaja tiina.sinimaa@kallavere.ee
19. Mari Speek Ajalugu ja ühiskonnaõpetus mari.speek@kallavere.ee
20. Robert Sults Keemia ja füüsika robert.sults@kallavere.ee
21. Annika Valge Klassiõpetaja annika.valge@kallavere.ee
22. Kerli Vallmann Bioloogia, geograafia ja inglise keel kerli.vallmann@kallavere.ee
23. Raina Vilkes Õppealajuhataja, klassiõpetaja oppejuht@kallavere.ee
24. Kadri Aarik Käsitöö, kodundus kadri.aarik@kallavere.ee
25. Ander Ott Valge Kehaline kasvatus ander_ott.valge@kallavere.ee

Avalik kalender