Õpetajad

Meie kooli õpetajad
Jrk. Õpetaja Õppeaine E-post
1. Jelena Allas Inglise keel jelena.allas@kallavere.ee
2. Aleksandra Novaševskaja Lapsehoolduspuhkusel aleksandra.kadinets@kallavere.ee
3. Jaan Kaupmees Õppejuhi KT jaan.kaupmees@kallavere.ee
4. Ene Kaupmees Klassiõpetaja ene.kaupmees@kallavere.ee
5. Gerli Rapper Inglise keel ja kunstiõpetus gerli.rapper@kallavere.ee
6. Maarika Lepik Matemaatika õpetaja maarika.lepik@kallavere.ee
7. Inga Korts- Laur Saksa keel inga.korts-laur@kallavere.ee
8. Mai Laksberg Lapsehoolduspuhkusel mai.laksberg@kallavere.ee
9. Viive Loov Muusika viive.loov@kallavere.ee
10. Margit Künnap matemaatika õpetaja margit.kunnap@kallavere.ee
11. Ivar Käsper Matemaatika ivar.kasper@kallavere.ee
12. Diana Krahe Klassiõpetaja diana.krahe@kallavere.ee
13. Meelis Merilai Tehnoloogiaõpetus meelis.merilai@kallavere.ee
14. Eeva Mesi Klassiõpetaja eeva.mesi@kallavere.ee
15. Karin Pärtel Kehaline kasvatus, inimeseõpetus karin.partel@kallavere.ee
16. Katrin Kuusk Eesti keel ja kirjandus katrin.kuusk@kallavere.ee
17. Tiina Sinimaa Klassiõpetaja tiina.sinimaa@kallavere.ee
18. Veronica Kaupmees Klassiõpetaja veronica.kaupmees@kallavere.ee
19. Kerli Vallmann Bioloogia, geograafia ja keemia kerli.vallmann@kallavere.ee
20. Kadri Aarik Käsitöö, kodundus kadri.aarik@kallavere.ee
21. Killu Kaareste Kehaline kasvatus killu.tiigimae@kallavere.ee
22. Rauno Talussaar Füüsika rauno.talussaar@kallavere.ee
23. Alla Nikitina Vene keel alla.nikitina@kallavere.ee
24. Anne Hindpere-Raudsik Ühiskonnaõpetuse, majandus- ja ettevõtlusõpetaja
25. Sianda Siiman Õpetaja, abiõpetaja sianda.siiman@kallavere.ee
26. Eveli Kalev Abiõpetaja
27. Toomas Känd Kehaline kasvatus
28. Ailar Lyra Ajalugu

Avalik kalender