Õpetajad

Meie kooli õpetajad o` 1
Jrk. Õpetaja Õppeaine E-post
1. Sandra Saluste Inglise keele õpetaja sandra.saluste@kallavere.ee
2. Johanna Magdaleena Partsioja Ajaloo, ühiskonna ja informaatika õpetaja johanna-magdaleena.partsioja@kallavere.ee
3. Aleksandra Novaševskaja Põhikooli astme vene keele õpetaja aleksandra.novasevskaja@kallavere.ee
4. Anette Janson Klassijuhataja anette.janson@kallavere.ee
5. Inga Korts- Laur Saksa keele õpetaja inga.korts-laur@kallavere.ee
6. Maibrit Puusepp Muusika õpetaja maibrit.puusepp@kallavere.ee
7. Margit Künnap Põhikooli astme matemaatika õpetaja, klassijuhataja margit.kunnap@kallavere.ee
8. Md Raknuzzaman Gümnaasiumi astme matemaatika õpetaja md.raknuzzaman@kallavere.ee
9. Meelis Merilai Tehnoloogiaõpetuse ja riigikaitse õpetaja meelis.merilai@kallavere.ee
10. Eeva Mesi Klassijuhataja, eesti keele ja kirjanduse õpetaja eeva.mesi@kallavere.ee
11. Katrin Kuusk Klassijuhataja, eesti keele ja kirjanduse õpetaja katrin.kuusk@kallavere.ee
12. Tiina Sinimaa Klassijuhataja tiina.sinimaa@kallavere.ee
13. Kerli Vallmann Klassijuhataja, keemia õpetaja kerli.vallmann@kallavere.ee
14. Kadri Aarik Klassijuhataja, käsitöö- ja kodunduse, loodus- ja inimeseõpetuse õpetaja kadri.aarik@kallavere.ee
15. Rauno Talussaar Klassijuhataja, füüsika ja bioloogia õpetaja rauno.talussaar@kallavere.ee
16. Nadežda Dinis Gümnaasiumi astme vene keele õpetaja nadezda.dinis@kallavere.ee
17. Jaan Kaupmees Klassijuhataja, ajaloo õpetaja jaan.kaupmees@kallavere.ee
18. Egert Šarikov Kehalise kasvatuse õpetaja egert.sarikov@kallavere.ee
19. Ilja Schor Geograafia õpetaja ilja.schor@kallavere.ee
20. Elo Matsi Klassiõpetaja elo.matsi@kallavere.ee
21. Gerli Veeleid Majandus ja ettevõtlusõppe õpetaja gerli.veeleid@kallavere.ee
22. Katrin Vainumäe Abiõpetaja katrin.vainumae@kallavere.ee
23. Kelly Brus Kehalise kasvatuse õpetaja kelly.brus@kallavere.ee
24. Kätlin Haak Inglise keele ja kunstiõpetuse õpetaja, klassijuhataja katlin.haak@kallavere.ee
25. Viktoria Solomina Klassijuhataja viktoria.solomina@kallavere.ee
26. Leon Stuart Borthwick Klassijuhataja leon.borthwick@kallavere.ee
27. Liis-Marie Järve Klassijuhataja liis-marie.jarve@kallavere.ee
28. Regina Sundejeva Klassijuhataja regina.sundejeva@kallavere.ee

Avalik kalender