Õpetajad

Meie kooli õpetajad
Jrk. Õpetaja Õppeaine E-post
1. Jelena Allas Inglise keele õpetaja jelena.allas@kallavere.ee
2. Jaan Kaupmees Klassiõpetaja, ajaloo õpetaja jaan.kaupmees@kallavere.ee
3. Gerli Rapper Inglise keele ja kunstiõpetuse õpetaja gerli.rapper@kallavere.ee
4. Maarika Lepik Matemaatika õpetaja maarika.lepik@kallavere.ee
5. Inga Korts- Laur Saksa keele õpetaja inga.korts-laur@kallavere.ee
6. Viive Loov Muusika õpetaja viive.loov@kallavere.ee
7. Margit Künnap Matemaatika õpetaja margit.kunnap@kallavere.ee
8. Diana Krahe Klassiõpetaja diana.krahe@kallavere.ee
9. Meelis Merilai Tehnoloogiaõpetuse õpetaja meelis.merilai@kallavere.ee
10. Eeva Mesi Klassiõpetaja, eesti keele ja kirjanduse õpetaja eeva.mesi@kallavere.ee
11. Katrin Kuusk Klassiõpetaja, eesti keele ja kirjanduse õpetaja katrin.kuusk@kallavere.ee
12. Tiina Sinimaa Klassiõpetaja tiina.sinimaa@kallavere.ee
13. Kerli Vallmann Klassiõpetaja, loodusainete õpetaja kerli.vallmann@kallavere.ee
14. Kadri Aarik Klassiõpetaja, käsitöö- ja kodunduse õpetaja kadri.aarik@kallavere.ee
15. Rauno Talussaar Klassiõpetaja, füüsika õpetaja rauno.talussaar@kallavere.ee
16. Alla Nikitina Vene keele õpetaja alla.nikitina@kallavere.ee
17. Sianda Siiman Klassiõpetaja sianda.siiman@kallavere.ee
18. Toomas Känd Kehalise kasvatuse õpetaja toomas.kand@kallavere.ee
19. Karel Vähi Kehalise kasvatuse õpetaja karel.vahi@kallavere.ee
20. Elo Matsi Abiõpetaja elo.matsi@kallavere.ee
21. Anette Janson Klassiõpetaja anette.janson@kallavere.ee
22. Johhanna Magdaleena Partsioja Ajaloo õpetaja johhanna-magdaleena.partsioja@kallavere.ee
23. Kelly Brus Kehalise kasvatuse õpetaja kelly.brus@kallavere.ee
24. Marge Saks Abiõpetaja marge.saks@kallavere.ee
25. Ailar Lyra Ajaloo õpetaja

Avalik kalender