Vastuvõtt gümnaasiumisse

Tere, tulevane Kallavere Keskkooli gümnasist!

Meil on rõõm, et tunned huvi Kallavere Keskkooli uue ja põneva e-õppe vormis gümnaasiumis õppimise astumise vastu

Allolevalt anname ka ülevaate, mis on alates 1.09.2022 Kallavere Keskkooli gümnaasiumiõppes uutmoodi:
• Tavapärasele õppevormile lisandub e-õppe vorm, mis muudab meie gümnaasiumiastmes õppimise võimalikuks mistahes paigast maailmas. Sinul läheb ainult vaja internetiühendust ning tahet ja valmidust ise oma õpingute edenemise eest vastutada.
• Meie uuenenud õppeprogramm annab õppurile ettevalmistuse ülikooli astumiseks või tööturule sisenemiseks. Meil on mitmed partnerid, kellega koostöös saame lisaks kooli enda valikainetele pakkuda palju suurema valiku aineid, kust igaüks endale kindlasti midagi vajalikku leiab.
• Kallavere Keskkool on alustanud ka koostööd AV Rae Liikluskoolituse OÜ-ga, mis tagab õppurile võimaluse teha gümnaasiumiõpingute ajal endale ka turuhindadest tunduvalt soodsamalt B-kategooria juhiload. Muuhulgas tasub kool õpilase esmaabikoolituse, mis on juhilubade saamiseks vajalik läbida.
• 3 aastat kestvate õpingute ajal on õpilasele igal ajal toeks ja mentoriks õppekoordinaator, kes koostöös õpilasega aitab hoolitseda õpingute õigeaegse ning tulemusliku edenemise eest.

Selleks, et septembris Kallaveres oma kooliteed saaksid jätkata, täida palun juuresolev taotlus (alaealise õpilase puhul täidab avalduse tema ema, isa või eestkostja) ja saada see allkirjastatult koos taotluses kirjeldatud dokumentidega kooli e-mailile kool(at)kallavere.ee.

Dokumentide täitmine võtab aega, aga kohtade arv on piiratud. Seepärast võid oma õppimaasumise soovist teada anda ka eeltaotlusega, mis asub SIIN ja võtta endale rohkem aega ülejäänud dokumentide vormistamiseks.

Kohtumiseni 1. septembril Kallavere Keskkooli e-gümnaasiumis!

• Avaldus gümnaasiumisse astumiseks

• Kallavere Keskkooli valikainete koostööpartnerid:

• Tutvu SIIN Tallinna Ülikooli Õpilasakadeemia 2022. kevadsemestri ainetega ning SIIN 2021. sügissemestri ainetega, et saada aimu, mida saad Sinagi uuel aastal tänu Kallavere Keskkoolis õppimisele Tallinna Ülikoolis õppima hakata!

• Tutvu SIIN Edumuse poolt 2022. aasta sügisel pakutavate kursustega, sest ka nende hulgast saad Sina, tulevase Kallavere Keskkooli gümnasistina endale meelepäraseid valikaineid valida!
  • Avalik kalender