Õpilaste toitlustamine

Lugupeetud õpilased, õpetajad ja lapsevanemad!

Kallavere Keskkooli õpilasi ja õpetajaid toitlustab KLP Toit OÜ.

Koolilõuna

Koolilõuna toimumise ajad
1. esimene söögivahetund 10.30 – 11.00
2. esimene söögivahetund 11.45 – 12.05

Hommikupuder

Hommikupudru hind 2016/2017 õppeaastal on 0,30 eurot.
Hommikupudru eest tasumine toimub sularahas kohapeal.
Hommikupudruralli toimub Kallavere Keskkooli puhvetis kl. 8.30- 9.50.

Oode ehk pikapäevasöök

Oodet ootame sööma kõiki neid, kelle kooli-, trenni- või huviringipäev venib tavapärasest koolipäevast pikemaks või kellel kõht enne kojuminekut juba pilli lööb (oote sööja ei pea olema pikapäevarühmas osaleja) Oote sööjatele kasvupiirangut ei ole. Oodet antakse Kallavere Keskkooli puhvetis kl. 13.45- 14.00.

Oodet saab tellida e-tellimiskeskkonnas www.koolitoit.ee TELLIMINE lingi alt. Oote ühe portsjoni hind 2016/2017 õppeaastal on 0,95 eurot.

Sissepääsukoodi saadame, kui kirjutate soovist arved@koolitoit.ee. Salasõna ja arve saatmise e-posti aadressi saate peale siselogimist muuta.

Tehes tellimuse tellimiskeskuses saavad Swedbanki kliendid tasuda arve koheselt pangalingi kaudu. Teiste pankade klientidele me pangalingi kaudu tasumise võimalust ei paku.

Et soovitud ajal sööjate nimekirjas olla peab tellimus olema tehtud ja tasutud summa jõudnud KLP Toit arvedusarvele söögipäevale eelnenud tööpäeval.

Palume koostöö ladusa toimimise nimel silmas pidada pankadevahelistele arveldustele kuluvat aega. Kindlasti välja tuua lapse nimi ja klass.

Puudumisest/mitte-söömisest teadaandmiseks klikkige kodulehe lingil "PUUDUMISED". Kui puudumine on märgitud eelmisel päeval hiljemalt kell 23.59, siis uue päeva sööjate nimekirjas Teie last juba ei ole ja tasutud summa liigub järgmiste perioodide ettemaksuks.

Puudumisi ei saa tellimiskeskuses teatada juhul kui tellimust ei ole tehtud, arve ei ole tasutud või summa ei ole meie arvedusarvele jõudnud.

Lapsevanemale on nähtav ettemaksu jääk. Tasutud ja tasumata arveid saab näha lingi "ARVED" all.

Parima koolisöögi nimel

KLP Toit